Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów

Szachistów ze Społecznej Trójki nie mogło również zabraknąć na tak ważnym Turnieju Szachowym. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów są pierwszym etapem do gry w Finale Mistrzostw Polski w przyszłym roku. Poza medalami wywalczyliśmy również awans do kolejnego etapu Makroregionu ( strefa podlasko - lubelska). Do drugiego etapu zakwalifikowało się 8 uczniów naszej Szkoły:

 
- Dziewczęta do lat 13:
I miejsce - Maria Koruch - Nasza Mistrzyni
VI miejsce - Kinga Chomicka
VII miejsce - Zofia Wojtecka

- Dziewczęta do lat 11
IV miejsce - Iga Wiszniewska

- Dziewczęta do lat 9
X miejsce - Maja Maksimiuk

- Chłopcy do lat 11
V miejsce - Marcin Dolata
VII miejsce - Maksymilian Maciejek

- Chłopcy do lat 9
VI miejsce - Marcel Maciejek ( siedmiolatek!!!)
 
Mistrzostwa Makroregionu już we wrześniu.
Trzymamy kciuki :)