Projekt "Solidarni z Afryką"

Szanowni Państwo,

         Z wielką radością informujemy całą społeczność szkolną, że udało nam się zebrać 2752 USD, co pozwoli na opłacenie szkoły dla 30 dzieci z Czadu. Po raz kolejny Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele wykazali się ogromnym sercem i otwartością na potrzeby drugiego człowieka.
         Serdecznie dziękujemy za ofiarowane na loterię szkolną zabawki, książki, gry, maskotki i inne gadżety, dzięki którym zebraliśmy 3850 zł. Pozostałą kwotę uzyskaliśmy ze zbiórki „Kwiatek dla Nauczyciela" oraz kwesty zorganizowanej wśród Rady Pedagogicznej.
        Zebrana kwota wystarczy na opłacenie niektórym dzieciom nauki również w przyszłym roku szkolnym. Rodzice klasy IVa zdecydowali, że opłacą wszystkie lata edukacji w szkole podstawowej jednemu dziecku, za co również serdecznie dziękujemy. Chcielibyśmy, aby ofiarowana pomoc nie była anonimowa. W związku z powyższym pragniemy, aby nasi Uczniowie poznali swoich kolegów z Czadu poprzez wymianę korespondencji i zdjęć.
       Jesteśmy szczęśliwi, że z okazji naszego szkolnego jubileuszu udało się wesprzeć dzieci, których największym marzeniem było pójście do szkoły.
Z ogromnym podziękowaniem i wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły - Bożena Niechoda

* Zdjęcia uczniów Czadu - TUTAJ

* Podziękowania z Czadu (paczka darów z naszej Szkoły) - TUTAJ

* Zabawa fantowa na rzecz dzieci z Czadu w ramach szkolnego projektu "Solidarni z Afryką"