Klasa 5C w Jumper Parku! 

Skakaliśmy, bawiliśmy się świetnie i spędziliśmy razem naprawdę super czas.
Było dużo śmiechu, energii i mega zabawy!
Klasa 5c miała super smaczne warsztaty robienia własnego sushi w restauracji FUTU SUSHI w Białymstoku 

Było dużo śmiechu, świetnej zabawy i oczywiście przepysznego jedzenia! 
Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i niezapomniane doświadczenie





