„Lekcje o finansach”

Nasza szkołą przystąpiła do Programu „Lekcje o finansach” organizowanego przez Ministerstwo Finansów.

Przedmiotem Programu jest wsparcie realizacji działań z zakresu edukacji finansowej polegających na przeprowadzeniu, wśród uczniów szkół podstawowych zajęć lekcyjnych z zakresu szeroko rozumianych finansów. Elementem Programu jest także popularyzowanie wiedzy o instytucjach publicznych działających w obszarze finansów poprzez organizację wycieczki edukacyjnej.

Uczniowie klas VII i VIII będą uczestniczyli w zajęciach dotyczących m.in. gospodarowania własnymi zasobami finansowymi, planowania budżetu osobistego, korzystania z usług bankowych, a także wezmą udział w wycieczce edukacyjnej do Sejmu.

Poprzedni

Następny

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content