Klasy szóste odkrywały uroki Łodzi – świat filmu, eksperymentów naukowych, zwierząt egzotycznych i nie tylko. A po dłuuuuuuugim spacerze po mieście nie zabrakło sił i energii na zabawy
Po drodze w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Kończymy zwiedzanie i lecimy na Białystok