Międzynarodowy Dzień Gofra

W dniu 25 marca, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Gofra w naszej szkole odbędzie się przedświąteczna charytatywna akcja: „Pomóżmy Polakom na Wileńszczyźnie”. W ramach tej akcji dzieci będą mogły zakupić gofry (z cukrem pudrem) w cenie 5 zł. Gofry wypiekać będzie Fundacja Do + Dać Skrzydła, która zbiera pieniądze na budowę przydomowych studni dla polskich rodzin na Wileńszczyźnie. Chcemy w ten sposób wspomóc naszych rodaków mieszkających na kresach będących w trudnej sytuacji materialnej.

Fundacja prowadzi zbiórki przez cały roku. Osoby zainteresowane wsparciem inicjatywny zapraszamy na stronę internetową Fundacji : www.dodacskrzydla.pl

Edit:* Fundacja Do+Dać Skrzydła serdecznie dziękuje dyrekcji szkoły, nauczycielom, rodzicom i dzieciom za udział w akcji charytatywnej: Pomóżmy Polakom na Wileńszczyźnie”. Podczas zbiórki charytatywnej 25.03. 2024 zebrano kwotę 1370zł. zł. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na wybudowanie przydomowej studni dla ubogiej polskiej rodziny na Wileńszczyźnie. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Fundacja Do+Dać Skrzydła
Anna Skrypko

Poprzedni

Następny

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Skip to content