Projekt: „Zawody naszych rodziców”

Klasę 3b odwiedził dziś wspaniały gość – Pan Marek Wasiluk, trener Jagiellonii, a prywatnie tata Wiktorii i Mateusza z naszej szkoły. Pan Marek opowiedział nam o swoim życiu zawodowym, licznych sukcesach i planach na najbliższy czas. Spotkanie zaliczamy do bardzo udanych! Było super! Panie Marku dziękujemy serdecznie za poświęcony czas! 🏃‍♂️👕⚽🥅👍

Wizyta w szkole językowej Little Britain 🇬🇧
W ramach projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców” gościliśmy w szkole językowej. Pojechaliśmy tam na zaproszenie Pani Ewy – mamy Antosia. To była wspaniała wycieczka! Dziękujemy Pani Ewie za ciekawe zajęcia, pracę plastyczną i poczęstunek i gościnę.🌷🥰🤩
Rodzice uczniów klasy 7b bardzo chętnie się z nami spotykają, dzielą wiedzą oraz doświadczeniem🤩.
W dniu dzisiejszym naszą klasę odwiedziła p. Zofia Kukowska- Krzysiak lekarz neurolog. W ramach godziny wychowawczej p. Zofia zapoznała nas z tajnikami bycia medykiem, następnie mieliśmy zajęcia praktyczne🩺🤗.
Dziękujemy mamie Michała za profesjonalne i interesujące warsztaty.

Klasa 0b w ramach projektu Poznajemy zawody naszych rodziców wybrała się do Poradni Ortodoncji UMB na zaproszenie Pani Eweliny- mamy Marcelinki. Dzieci poznały pracę ortodonty i jak na pilnych studentów przystało uczestniczyły w wykładzie na temat zębów.

Klasę 2a odwiedził tata Huberta – internista. Pan doktor Marcin Tomczak przeprowadził wspaniałą lekcję na temat zdrowego stylu życia.

Czy wiecie, że 5 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dentysty?
Klasę 1a odwiedziła mama Leonarda, która właśnie jest dentystką. Pani doktor Ula z niezwykłym zaangażowaniem opowiadała o specyfice swojego zawodu. Pierwszaki aktywnie uczestniczyły w lekcji, zadawały i odpowiadały na pytania. Dziękujemy za cenne rady i wskazówki jak dbać o zęby, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Klasa 2b gościła dzisiaj Panią Asię, która jest okulistką. Teraz już wiemy jak zbudowane jest oko, jakie są choroby oczu, jak bada się oczy oraz co robić, by długo cieszyć się dobrym wzrokiem. Pani Asiu serdecznie dziękujemy za cenną lekcję.❤️😀🌷

Dziś klasa 0c wybrała się na wielką wyprawę do centrum miasta. Poznawaliśmy piękno ulicy Lipowej oraz dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty, mamy Oskara, wzięliśmy udział w zajęciach w szkole językowej Gran Via z podstaw języka hiszpańskiego. Poznawaliśmy zawód nauczyciela i lektora języka obcego. Wielkim przeżyciem był również przejazd autobusem komunikacji miejskiej 😁 to był dzień pełen wrażeń i atrakcji 🥳

Co łączy programistę z artystą? Okazuje się, że wiele, bo programowanie to sztuka. Najlepszym tego przykładem jest tata Marcela z klasy 1a, który wymyśla m.in. piękne tła do filmów rysunkowych, jak również tworzy gry komputerowe. Praca ta wymaga ogromnej kreatywności, cierpliwości, umiejętności abstrakcyjnego myślenia i łączenia różnych elementów w jedną całość. Dziękujemy panu Łukaszowi za ciekawe zajęcia.

W tamtym tygodniu kl. 3a gościła mamę Wojtka, pani Monikę Oksiuta, neurologa dziecięcego. Słuchaliśmy bicia naszych serc, badaliśmy odruchy specjalnymi mloteczkami, poznaliśmy zasady działania wenflonów i wkłuć centralnych dzięki Pandusi Danusi. Pani Moniko-serdecznie dziękujemy🌺🌷🌸

A tutaj to nas jeszcze nie było… aż do dziś 😁 Klasa 3b, dzięki tacie Jagny, udała się właśnie dziś z wizytą do Radia Białystok 🎧🎤🎼 Dzieci miały okazję przekonać się jak w rzeczywistości wygląda praca radiowca, zobaczyć studio nagraniowe i emisyjne oraz fonotekę. Niewątpliwie najwięcej emocji dostarczyła wizyta w studiu nagraniowym, gdzie uczniowie mieli okazję wziąć udział w profesjonalnym nagraniu. Panie Wojtku, klasa 3b ślicznie dziękuje za zaproszenie i poświęcony czas👍🌷🌸🌼

Klasa 2b na zaproszenie mamy Ali, Pani Beaty odwiedziła dzisiaj Klub Fitness Zdrofit. Pani Beata opowiedziała nam o swojej pracy oraz poprowadziła świetne zajęcia sportowe, dzięki którym mogliśmy sprawdzić swoją kondycję. Sprawdziliśmy też jak działa bieżnia. Pani Beato serdecznie dziękujemy za ten wycisk💪 Niektórym był bardzo potrzebny😉

Dziś klasa 3A była na niezwykłej wycieczce. Odwiedziliśmy siedzibę Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku. Zaprosił nas tam tata Patryka, który na co dzień jest Sędzią i Prezesem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Jesteśmy pod wrażeniem tego miejsca, a nasze głowy są pełne nowej wiedzy. Ślicznie dziękujemy🌺🌷🌸

Dzisiaj klasę 2b odwiedziła mama Oli, która jest dermatologiem. Pani Asia przekazała nam wiele cennych wskazówek jak dbać o nasz skórę przez cały rok, a szczególnie w okresie letnim. Pani dermatolog pokazała nam też jak bada się zmiany skórne oraz zademonstrowała jak wycina się niepokojące pieprzyki i inne zmiany skórne. Pani Asiu serdecznie dziękujemy za cenną lekcję💚🌷❤️

W klasie 3a pojawili się znakomici goście – pani Magdalena i pan Mateusz Stachura, na co dzień rodzice Jasia, a zawodowo pracownicy Opery i Filharmonii Podlaskiej. Pani Magda gra w orkiestrze na flecie, pan Mateusz śpiewa i reżyseruje przedstawienia. Jesteśmy zaszczyceni, że byliście dziś z nami i poprowadziliście wspaniałą lekcję. Dziękujemy❤️😍🌺

Poprzedni

Następny

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Skip to content