Projekt: „Zawody naszych rodziców”

Klasę 3b odwiedził dziś wspaniały gość – Pan Marek Wasiluk, trener Jagiellonii, a prywatnie tata Wiktorii i Mateusza z naszej szkoły. Pan Marek opowiedział nam o swoim życiu zawodowym, licznych sukcesach i planach na najbliższy czas. Spotkanie zaliczamy do bardzo udanych! Było super! Panie Marku dziękujemy serdecznie za poświęcony czas! 🏃‍♂️👕⚽🥅👍

Wizyta w szkole językowej Little Britain 🇬🇧
W ramach projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców” gościliśmy w szkole językowej. Pojechaliśmy tam na zaproszenie Pani Ewy – mamy Antosia. To była wspaniała wycieczka! Dziękujemy Pani Ewie za ciekawe zajęcia, pracę plastyczną i poczęstunek i gościnę.🌷🥰🤩
Rodzice uczniów klasy 7b bardzo chętnie się z nami spotykają, dzielą wiedzą oraz doświadczeniem🤩.
W dniu dzisiejszym naszą klasę odwiedziła p. Zofia Kukowska- Krzysiak lekarz neurolog. W ramach godziny wychowawczej p. Zofia zapoznała nas z tajnikami bycia medykiem, następnie mieliśmy zajęcia praktyczne🩺🤗.
Dziękujemy mamie Michała za profesjonalne i interesujące warsztaty.

Klasa 0b w ramach projektu Poznajemy zawody naszych rodziców wybrała się do Poradni Ortodoncji UMB na zaproszenie Pani Eweliny- mamy Marcelinki. Dzieci poznały pracę ortodonty i jak na pilnych studentów przystało uczestniczyły w wykładzie na temat zębów.

Klasę 2a odwiedził tata Huberta. Pan doktor Marcin Tomczak przeprowadził wspaniałą lekcję na temat zdrowego stylu życia.

Poprzedni

Następny

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content