Rodzinny Turniej Szachowy w naszej szkole! ![]()
Ależ to były emocje!!! ![]()
![]()
Przy szachownicach spotkali się uczniowie ![]()
, rodzice
, dziadkowie ![]()
oraz rodzeństwo ![]()
, tworząc wyjątkową, rodzinną atmosferę
Było dużo świetnej zabawy
, zdrowej rywalizacji ![]()
, skupienia
oraz mnóstwo uśmiechów ![]()
Każda partia dostarczała niezapomnianych emocji ![]()
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę
To był wspaniały czas pełen integracji, strategii i wspólnej zabawy ![]()
![]()
Gratulujemy wszystkim graczom! ![]()
Do zobaczenia na kolejnych turniejach!





