Solidarni z Afryką

Różne działania i wydarzenia związane z pomocą dla uczniów w Czadzie:

1. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni ❤ 😍😘 i ogromnie wzruszeni ❤ Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kl. IVA podarowała w ramach projektu szkolnego „Solidarni z Afryką” niesamowity prezent – 1600 zł na rozpoczęcie i utrzymanie 8 -letniej edukacji jednego dziecka z Czadu ❤ 🇹🇩

2. Zabawa fantowa na rzecz dzieci z Czadu w ramach szkolnego projektu „Solidarni z Afryką”

3. W ten piękny kwietniowe dzień mamy wspaniałe wieści. Paczki z artykułami szkolnymi wysłane do Afryki w lutym w końcu służą naszym podopiecznym z Czadu. Jak zwykle nie obyło się bez komplikacji, ale najważniejsze, że dotarły.
Poniżej link do relacji Ani zawierającej m. in „dowody” zaangażowania jej uczniów przy malowaniu farbami 😘 https://www.instagram.com/p/CcEY-7XogMo/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2TtbhDD3o7VkBGTgI3zVdjH7Icgx4ZWDmUlC6uKkAN67lL9o6Mbtqx2A4&img_index=1

4. Kalendarz Afryka – dostępny tutaj africa

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content