Klasy 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do Czereśniowej Pasieki. Poznaliśmy pracę ogrodnika, zasadziliśmy piękne kwiaty. Był też czas na zabawę i ognisko. Dziękujemy Pani Kasi za wspaniałe przyjęcie, gościnność i wyśmienitą zabawę
Poprzedni
Następny
Ułatwienie dostępu