Projekt „Wolni od uprzedzeń” będzie realizowany zarówno przez młodszych jak i starszych uczniów naszej szkoły przede wszystkim w ramach drugiej godziny wychowawczej, choć chcielibyśmy, aby poznane tam wiadomości przenosiły się na codzienne życie i działanie naszych uczniów. Młodsi uczniowie będą mieli możliwość nauczenia się doceniania nawet najsłabszego zawodnika podczas międzyklasowych rozgrywek oraz poznania zasad fair play. Starsi uczniowie dzięki spotkaniom z zaproszonymi gośćmi będą mieli szansę dowiedzenia się, jakie trudności napotykają osoby niepełnosprawne. Poprzez włączenie się z akcje charytatywne uczniowie postarają się pomóc osobom biedniejszym i potrzebującym wsparcia. Bo przecież wystarczy mały krok, niewielka zmiana w naszym postępowaniu i postrzeganiu, aby w naszym otoczeniu zaszły zmiany prowadzące do większego dobra.

Wydarzenia związane z projektem

Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content