Wspaniała, ostatnia szkolna podróż naszych ósmoklasistów w tym składzie 🙂 Ryga, Sztokholm i Tallin
Ostatnia wspólna wycieczka to wspaniała okazja do budowania wspomnień. Cieszymy się swoim towarzystwem i poznajemy nowe miejsca. Za rok o tej porze będziemy w innym towarzystwie i innym miejscu. Ale teraz bawimy się na całego. Ryga piękna i zabytkowa a Sztokholm przywitał nas bardzo słonecznie. Spacer uroczymi uliczkami, wizyta w muzeum, przybliżenie historii Nagrody Nobla to tylko niektóre atrakcje oferowane przez stolicę Szwecji. Chcielibyśmy polecić taką podróż każdemu, kto i interesuje się kulturą krajów skandynawskich. Podróż promem przez archipelag wysp otaczających Sztokholm stanowi niezwykle ciekawe doświadczenie przyrodnicze i architektoniczne. Szkoda, że to już prawie koniec





