Taniec - moja pasja

Taniec dla jednych jest sportem, dla drugich sztuką, ale najważniejsze, że daje dużo radości i potrafi być niezwykłym widowiskiem. Dzięki muzyce i odpowiedniej formie wzbudza rozmaite uczucia: radość, smutek, wzruszenie. 

Przedstawiamy innowację pedagogiczną pt. Taniec – moja pasja. Celem zajęć jest wszechstronny rozwój dziecka, rozwijanie zainteresowań i zamiłowań tanecznych oraz wrażliwości muzycznej, rozwijanie inwencji twórczej, podniesienie poziomu kultury muzycznej i ruchowej, wskazanie wartościowego sposobu spędzania czasu wolnego. Mamy nadzieję, że realizacja tej innowacji nie tylko pozwoli uatrakcyjnić zajęcia, ale dostarczy dzieciom wiele nowych przeżyć i zwykłej dziecięcej radości.

Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Skip to content