Uczniowie naszej szkoły uczą się języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Język angielski jest obowiązkowy dla wszystkich, zaś języki niemiecki i hiszpański są dodatkowe do wyboru. Klasy dzielone są na grupy, według poziomu zaawansowania. Na lekcjach języków obcych uczniowie ćwiczą czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Wykonują prace projektowe, oglądają filmy i bajki, słuchają piosenek, tekstów, dialogów i ćwiczą, a następnie prezentują krótkie scenki. Do dyspozycji uczniów jest również bogaty zbiór książek, czasopism oraz innych materiałów np. gry edukacyjne oraz oprogramowania do tablic interaktywnych.
Języki obce w naszej szkole to nie tylko zajęcia szkolne, ale także udział w Dniach Języków Obcych, bogata biblioteka oraz udział w warsztatach językowych i teatralnych w języku angielskim.
         Uczniowie mają także możliwość wyjazdów zagranicznych, aby szlifować swoje umiejętności zdobyte w szkole. Próbują także swych sił w licznych konkursach językowych, gdzie odnoszą liczne sukcesy.


JĘZYK HISZPAŃSKI I NIEMIECKI DO WYBORU

      od klasy II  1h tygodniowo

język niemiecki  jako drugi język obowiązkowy 

                1 h tygodniowo+ 1h języka hiszpańskiego (w formie koła)

język hiszpański jako drugi język obowiązkowy

               1 h tygodniowo + 1h języka niemieckiego (w formie koła)

w klasach IV,VI,VII 2h tygodniowo

 język niemiecki  jako drugi język obowiązkowy 

                2 h tygodniowo+ 1h języka hiszpańskiego (w formie koła)

język hiszpański jako drugi język obowiązkowy

                 2 h tygodniowo + 1h języka niemieckiego (w formie koła)

             w klasach III, V  w formie koła na każdym poziomie


Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content