Konkurs NABÓJ Junior 2023

Poznajcie najlepszych matematyków wśród uczniów białostockich szkół podstawowych! Nasi uczniowie zajęli III miejsce w lokalnej edycji konkursu NABÓJ Junior, który odbył się 24.11.2023 w Politechnice Białostockiej. Ich udział w konkursie oznaczał rywalizację nie tylko z drużynami z Białegostoku, ale też z całej Polski oraz Belgii, Czech, Hiszpanii, Chorwacji, Holandii i Słowacji. Zadaniem uczestników było rozwiązanie jak największej liczby zadań matematycznych w ciągu 120 minut. Uczniowie walczyli więc nie tylko z zawiłościami matematyki, ale też presją czasu.

Więcej na stronie 🔗https://pb.edu.pl/i/8dix

Następny

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content