Statuetki IUS HUMANUM

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pani dyrektor Bożena Niechoda wręcza naszym uczniom statuetki IUS HUMANUM (Człowiek prawy). Te szczególne nagrody przyznawane przez Radę Pedagogiczną otrzymują uczniowie, których postawa może stanowić wzór do naśladowania dla innych, wyróżniają się szacunkiem wobec drugiego człowieka, wysoką kulturą osobistą, życzliwością wobec koleżanek i kolegów oraz chęcią niesienia pomocy innym.

Spośród uczniów zostali wybrani i uhonorowani:

Krzysztof Dziejma – 2024
Paweł Grecki i Wiktoria Szulc – 2023
Emilia Citko i Jan Kozioł – 2022
Alicja Czarnecka i Jakub Czarnecki – 2021
Blanka Olędzka i Filip Fabisiak – 2020
Wiktoria Łoś i Karol Kamiński – 2019
Tymon Dubowski, Zofia Wojtecka, Maja Maksimiuk – 2018
Zuzanna Łapińska, Maksymilian Maciejek, Adrianna Tylman, Piotr Jakubowicz – 2017

Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Skip to content