Stypendium artystyczne 2023/24

W piątek (9 lutego) w Operze i Filharmonii Podlaskiej pojawiło się kilkuset uzdolnionych młodych Podlasian. To właśnie tu odbyła się gala, podczas której wręczono stypendia artystyczne marszałka województwa podlaskiego. Certyfikaty stypendialne odebrali uczniowie z całego województwa. Ich pasje są różne – to taniec, śpiew, gra na instrumentach, teatr, literatura i sztuki plastyczne. Dzięki wsparciu finansowemu będą rozwijać swoje talenty i zainteresowania.
Gratulujemy naszym wspaniałym, artystycznie uzdolnionym uczniom naszej szkoły:
Aleksandrze, Michalinie, Ewie, Laurze, Antoniemu i Łukaszowi.
WIELKIE BRAWA🤩

Comments are closed.
Nasze sukcesy INFO
Zobacz nasze ostanie sukcesy na polu sportowym oraz naukowym
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Zobacz wszystkie
Skip to content